Masz pytania? Zadzwoń do nas: 693 908 164, 601 235 910 biuro@eska-reklama.pl

O nas

  • Firma rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku jako spółka rodzinna. Swoją nazwę zaczerpnęła od pierwszych liter imion właścicieli S i K – Sylwia i Krzysztof, czyli eSKa. Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie reklamy. Kreatywnie przekładamy życzenia klientów na efektywną realizację końcową.
  • Nasza siedziba znajduje się w Ząbkowicach Śląskich na Dolnym Śląsku. Obsługujemy zarówno małe, średnie jak i duże firmy z okolicznych powiatów jak i z rynku krajowego. Posiadamy doświadczenie w branży reklamowej i dzięki temu oferujemy dostosowanie i realizację projektów do charakteru i specyfiki klientów.
  • Przeprowadzamy poszczególne etapy realizacji od projektu po dostarczenie produktu końcowego. Działamy w szerokim zakresie usług do każdego zlecenia podchodząc indywidualnie.
  • Przez kilkanaście lat nieprzerwanej obecności na rynku wypracowaliśmy sobie zaufane grono klientów.

Działalność

Zajmujemy się doradztwem , projektem i realizacją wszelkich materiałów potrzebnych w każdej firmie: wizytówek, kalendarzyków, ulotek, plakatów, kalendarzy, banerów, teczek , menu restauracyjnych,  gadżetów reklamowych i wielu innych…
Cyklicznie wydajemy popularne plakaty reklamowe WAŻNE TELEFONY
i KALENDARZE POWIATOWE . Rozwieszane są bezpłatnie
w firmach i instytucjach na terenie powiatów dzierżoniowskiego, ząbkowickiego, kłodzkiego, strzelińskiego, świdnickiego i wrocławskiego.
Nasze przykładowe realizacje przedstawiamy w zakładce GALERIA REALIZACJI.

Osiedle XX-lecia 29/11
57-200 Ząbkowice Śląskie

tel. 693 908 164
tel. 601 235 910

 

Zamówienia i zapytania proszę kierować na:

e-mail: biuro@eska-reklama.pl

Masz pytania? Pisz śmiało!

RODO